Підключення інтернету
  • Домашній
  • Офісний
Тарифи на інтернет
Тарифи на інтернет
75 Мбіт/с
75
Мбіт/с
1000
Мбіт/с
235 грн/міс
Вибрати
Кабельне Тб
Кабельне Тб
165 Каналів
180 грн/міс

Cписок каналів

Вибрати
Інтернет Тв
Інтернет Тв
173 Каналів
120 грн/міс

Cписок каналів

Вибрати
Тарифи на інтернет
Тарифи на інтернет
50 Мбіт/с
50
Мбіт/с
1000
Мбіт/с
305 грн/міс
Вибрати
Кабельне ТВ
165 Каналів
190 грн/міс

Cписок каналів

Вибрати
Интернет ТВ
Интернет ТВ
185 Каналів
120 грн/міс

Cписок каналів

Вибрати

Звертаємо увагу, що при необхідності підключення додаткових пристроїв для перегляду ТБ - договірні умови

*При замовлені декількох послуг надається персональнa знижка

ВИ ВИБРАЛИ
Iнтернет: 100 Мбіт/с
Вартість: 100 грн/міс
+
Кабельне ТБ: 100 Каналів
Вартість: 100 грн/міс
+
Iнтернет ТБ: 100 Каналів
Вартість: 100 грн/міс
=
Все разом: 0 грн
Ваша знижка: 0 грн
До оплати: 0 грн
замовити
Тарифи на підключення (посилання на pdf)
Примітки:
Для юридичних осіб допускається договірна ціна.
Оплата послуг проводиться за методом передоплати.
Списання грошей з рахунку проводиться щодня за формулою: абонплата * 12 місяців / 365 днів. Відсутність грошей на рахунку, є підставою для припинення надання послуги (відключення)
Вартість повторного підключення для багатоквартирних будинків 50 гривень, для приватного сектора 100грн, для суб’єктів підприємницької діяльності 100 гривень.
Відповідно до пункту Правил надання телекомунікаційних послуг №62, оплата отриманих послуг здійснюється за тарифами (тарифних планів), чинним на момент надання послуг під час окремого сеансу зв’язку.
Мінімальна швидкість інтернету на будь-якому тарифному пакеті - 5 Мбіт / сек.
Питання
відповідь

Де подивитись MAC адресу мого пристрою?

Вам необхідно визначити, що є для Вас кінцевим обладнанням, тобто перевірте, до якого пристрою підключений мережевий кабель (ноутбук, комп’ютер, роутер). Переглянути MAC адресу Вашого роутера можливо на самому пристрої, веб-інтерфейсі роутера або на коробці. MAC…

Онлайн оплата Приват Next

Ви можете поповнити свій рахунок миттєво та онлайн не відходячи від свого комп’ютера, або мобільного телефону. Для цього вам потрібно виконати такі дії: Перейдіть за наступним посиланням У полі “Ідентифікатор” введіть номер вашого особового рахунку…

Навіщо потрібен медіаконвертер

Медіаконвертер є пристроєм, що дозволяє трансформувати сигнал між оптичним кабелем і мідним. При підключенні за допомогою оптичного волокна він є обов’язковим пристроєм і входить у вартість підключення.

Роутер Tenda підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути. Необхідно підключитися до порту LAN. Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це…

Підключення інтернету

Потрібно зв’язатися з нами, але немає коштів на рахунку чи можливості очікувати на лінії? З послугою передзвону, Ви не зіткнетесь більше з такими проблемами.

Для того, що б оператор передзвонив Вам, здійсніть телефонний дзвінок на наш багатоканальний номер 0483-31-31-21 і після голосового меню натисніть цифру 5 на Вашому телефоні.

Як тільки оператор звільниться, система зв’яже вас автоматично, на номер телефону надійде дзвінок від нашого співробітника, щоб допомогти Вам або відповісти на запитання.