Новости

Всегда самые свежие и самые горячие.

За п’ять місяців 2019 року Одеським управлінням Офісу великих платників податків ДФС до бюджету забезпечено 1673,4 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що становить 109,9 відсотків до доведеного індикативного показника – 151,1 млн. гривень.

Про це повідомила начальник Одеського управління Офісу ВПП ДФС Вікторія Талпа.

Вікторія Талпа

Вікторія Талпа

Вказана сума перевищила минулорічні надходження на 359,8 млн. грн., або на 27,3 відсотки.

Лише у травні поточного року платники єдиного внеску Півдня перерахували на рахунки Держказначейства 331,3 млн грн, що на 57,9 млн грн більше, ніж у травні 2018 року.

Нагадаємо, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями зі сплати єдиного внеску зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами, зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.Источник: volnorez.com.ua

Все новости »