Новости

Всегда самые свежие и самые горячие.

Співробітниками Управління захисту економіки в Одеській області задокументовано злочинну діяльність посадових осіб Одеської митниці ДФС та посадовців комерційної структури, які налагодили злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди за прискорення та безперешкодне повернення арештованих товарів, вилучених під час митних оглядів та перевірок.

Було встановлено, що основний напрямок діяльності комерційної фірми було зберігання та реалізація конфіскованої продукції.

MITNICIA

Днями, оперативниками УЗЕ в Одеській області спільно з військовою прокуратурою Одеського гарнізону та територіальним управлінням ДБР під час отримання «відкату» у сумі 7000 доларів США від суб’єкта господарювання, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність – затримано головного державного інспектора Одеської митниці ДФС та представника фірми.

MITNICIA_1

Неправомірну вигоду було надано за підписання акту прийому-передачі раніше вилученого товару, який зберігався на складах вказаного підприємства (від Одеської митниці ДФС підприємству – власнику вантажу).

З місця події вилучені грошові кошти та речові докази.

Посадовця митниці та представникові фірми повідомлено про підозру у вчиненні злочину... Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

MITNICIA_2

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.Источник: volnorez.com.ua

Все новости »