Новини

Завжди найсвіжіші і найгарячіші.

Вадим Сидоренко назвав такі ціни на контент:

2018 рік – 8,75 грн. з одного абонента;
2019 рік – 14,75 грн. з одного абонента;
2020 рік – 20,75 грн. з одного абонента.
За його словами, згідно попередньої домовленості з медіагрупами, це поетапне підвищення цін має бути пов’язане з певними подіями: кодуванням супутника, відключенням аналогового ефірного сигналу та появою версій телеканалів, що яким-небудь чином відрізнятимуться від ефірних (HD-каналів, каналів без реклами).

Директор напрямку платного телебачення «1+1 медіа» Ярослав Пахольчук підтвердив готовність медіагрупи кодувати сигнал у січні 2018 року, якщо не відбудеться відключення аналогу, а також можливість зменшення рекламного інвентарю, проте не підтвердив названі Вадимом Сидоренком конкретні ціни на контент для провайдерів, назвавши їх орієнтовними.

«Будуть вони більшими чи меншими за ці цифри, діалог покаже, – сказав пан Пахольчук. – На ціну для провайдера впливає близько десяти параметрів і формування ціни є індивідуальним. Якщо в першій половині 2018 року відбудеться чи кодування супутника, чи відключення аналогу, ціна може бути переглянута в два-три рази. Якщо цього не станеться, буде інфляція».

«Я підтримую дане рішення. І якщо всі кабельники підтримають дану пропозицію, ми всі разом зможемо виростити наш ринок. Якщо ставити собі мету, наприклад, за три роки підняти мінімальну ціну хоча б до 80 грн. – це буде та різниця, яку ми можемо отримати і недоотримуємо останні п’ять років. Ми з початку революції ціни на телебачення жодного разу не підвищували. До нас завжди приходили і просили цього не робити, пояснюючи це різними причинами: соціальною значимістю, інформаційної безпекою. При цьому інфляція 386%, є проблеми на митниці. Тобто собівартість нашого бізнесу постійно зростає», – підтримав колег директор мережі «Ланет» Маріан Івасюк.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності закон про зміну складу універсальної програмної послуги (УПП). Згідно з ним, до складу УПП увійшли телерадіопрограми ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (нині в процесі створення), парламентського телеканалу «Рада», а також місцеві та регіональні ефірні аналогові й цифрові телеканали, що мовлять у межах не більш як однієї області та не здійснюють ретрансляції програм інших мовників і не володіють іншими ліцензіями на ефірне мовлення в інших областях. Натомість загальнонаціональні комерційні телеканали вилучені зі складу УПП та перейшли до договірних відносин з провайдерами.

У грудні 2016 року медіагрупи називали таку вартість свого контенту для мереж платного ТБ на 2017 рік: «1+1 медіа» і StarLightMedia – по 75 коп. з абонента за пакет усіх каналів групи (по 6 каналів у кожної); «Медіа Група Україна» – 45 коп. з абонента за пакет усіх каналів групи (3 канали); Inter Media Group – 3 грн з абонента за пакет усіх каналів групи (9 каналів), 5 канал – 0,1 грн. з абонента. Також у медіагруп були певні умови щодо ретрансляції їхніх каналів: продаж усіх каналів одним пакетом, а не поштучно, обов’язкове потрапляння в соціальний пакет тощо.

Источник: detector.media

Вернуться назад »