Як вирішити проблему з Wi-Fi, якщо світло є, а інтернету немає.

Як вирішити проблему з Wi-Fi, якщо світло є, а інтернету немає.

Українці скаржаться, що при постійному вимкненні світла у них пропадає інтернет, проведений удома. Навіть за наявності світла у квартирі, ця проблема залишається. Проблему можна вирішити підключившись до нашої компанії та покупкою невеликої кількості додаткового обладнання.

Як вирішити проблему з Wi-Fi.

Якщо у вашому будинку зникло світло і у вас немає інтернету – це означає, що ваш поточний інтернет-провайдер використовує активну технологію (що вимагає наявності електрики) передачі даних. Ми використовуємо пасивну технологію (вона називається PON-технологія) у більшості наших абонентів, тому інтернет завжди доставляється до кінцевого споживача.

Але при всьому цьому, вам не слід забувати про те, що в самій квартирі потрібно буде надати живлення обладнанню, яке ми вам встановили, та можливо вашому Wi-Fi роутеру.
Тому вам знадобиться джерело безперебійного живлення, яке зможе забезпечити роботу цих пристроїв на час відсутності світла.

Якщо ви новий клієнт і тільки плануєте підключення до інтернету, ми рекомендуємо передзвонити до нашого абонентського відділу за телефонами:

  • +38(0482)313131
  • +38(097)3009494
  • +38(050)2313121
  • +38(063)4623555
  • +38(048)7777666

та уточнити можливість підключення за технологією Gpon за вашою адресою.

Деякі з провайдерів (включно з нами), які працюють на PON, вже повністю готові до відключень світла. Їхні клієнти можуть користуватися інтернетом навіть під час блекаутів. Таким чином, щоб був інтернет, коли немає світла, потрібно:

  • підключитися до нашої компанії за технологією PON;
  • облаштувати резервне живлення для домашнього роутера та/або терміналу через павербанк, блок безперебійного живлення або інші пристрої.
Додаткові
послуги
Активувати кредит

Активувати кредит

Якщо на рахунку недостатньо коштів, підключіть опцію та користуйтеся послугами протягом 4 днів.

Передзвонити мені

Передзвонити мені

Вкажіть свій номер телефону і ми передзвонимо протягом 5 хвилин.

Підключення / відключення послуг

Підключення / відключення послуг

Блокування на час відсутності. Підключити можна будь-якої миті.

Найпоширеніші запитання

Найпоширеніші запитання

У нашій базі знань ви знайдете відповіді на більшість запитань.