В зв’язку з проведенням технічних робіт протягом понедiлка(14/11/2022), буде тимчасово недоступний Iнтернет та ТВ за наступними адресами: Европейська 1, 2, 3, 4. Приносимо вибачення за завдані незручності.

Детальніше

Отримай кешбек: 20% – при оплаті за 12 місяців. 10% – при оплаті за 6 місяців. 5% – при оплаті за 3 місяця. Щоб отримати кешбек, після оплати вам потрібно: 1. Зайти до особистого кабінету….

Детальніше

Наша компанія продовжує безкоштовно підключати сховища та паркінги до мережі Інтернет, щоб Ви постійно були на зв’язку! Перевірте перелік вже підключених адрес. Трамвайная (Парк “Совиньон” пгт Таирово) 35 Черв. Хутор Жемчужная 10 (57 жемч) бульвар…

Детальніше

Шановні абоненти. Мобільний особистий кабінет завжди з Вами. Завантажте додаток на свій телефон і отримайте швидкий доступ до своїх послуг.

Детальніше

У зв’язку з проведенням технічних робіт 13/06/2022 в смт. Затока, Починаючи з 09:00 до 17:00, можливі перебої в роботі Інтернет.   Приносимо вибачення за завдані незручності.

Детальніше
Питання
відповідь

Я поповнив рахунок через термінал (інтернет), але послуга ІНТЕРНЕТУ не включилася, що робити?

Насамперед Вам необхідно перевірити баланс Вашого рахунку, чи надійшли на нього внесені Вам кошти. Це можна уточнити в Особистому кабінеті або звернувшись до цілодобової служби технічної підтримки за номером т.31-31-21. Якщо кошти надійшли, активація послуги…

Передзвоніть мені

Потрібно зв’язатися з нами, але немає коштів на рахунку чи можливості очікувати на лінії? З послугою передзвону, Ви не зіткнетесь більше з такими проблемами. Для того, що б оператор передзвонив Вам, здійсніть телефонний дзвінок на…

Установка віджету odessa.tv на Samsung D серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV D серії: 1….

Які параметри мережного пошуку необхідно використовувати для налаштування каналів цифрового телебачення в автоматичному режимі?

Для налаштування цифрових каналів на телевізорі необхідно зайти в меню “Автопошук”, після чого переходимо в “Додаткові налаштування” та заповнюємо дані: частота мережевого пошуку – 162000 кГц, швидкість потоку – 6750, QAM – 256. на деяких…