logo

Установка додатка odessa.tv для телевізорів Samsung (smart) з флешки

Для телевізорів Samsung, в маркеті яких відсутній, з тих чи інших причин, наша програма є можливість встановити його із зовнішнього USB накопичувача (флешки).

Для цього вам знадобиться флешка відформатована в FAT32.

  1. Завантажте zip-архів з нашим додатком за посиланням https://odessa.tv/userwidget.zip
  2. Розпакуйте архів на попередньо відформатовану флешку (на деяких моделях можуть виникнути проблеми з накопичувачами об’ємом більше 8 Гб)
  3. Флешку з додатком вставте в роз’єм на телевізорі і дочекайтеся поки програма встановиться
  4. Натисніть кнопку смарт і в меню знайдіть нашу програму
  5. Введіть у полях на екрані ваші логін та пароль від особистого кабінету
  6. Готово! Тепер ви маєте можливість переглядати IPTV канали відповідно до вашого тарифного плану.
Питання
відповідь

Чому швидкість не відповідає моєму пакету та як її перевірити

Перевірити швидкість вхідного потоку можна за допомогою сервісу Перевірка швидкості Якщо після проведення перевірки реальна швидкість не відповідає заявленій у тарифному плані, Вам слід звернути увагу на такі фактори, що впливають на неї: Перевірка швидкості…

Налаштування ОТТ odessa.tv на пристроях Android

Перегляд можливий лише за наявності підключення до нашого інтернету. Для перегляду OTT від odessa.tv на Android пристроях, вам необхідно: 1. Встановити програму Perfect Player, з магазину програм Google Play:  (для встановлення, клікнути по картинці). 2….

Мені надійшло СМС, що послуга припинить свою дію, що це означає?

Дане СМС повідомлення призначене для інформування клієнтів про те, що залишок на балансі Вашого рахунку є мінімальним і для подальшого користування послугою необхідно поповнити рахунок.

Онлайн оплата TouchCard

Ви можете поповнити свій рахунок миттєво та онлайн не відходячи від свого комп’ютера або мобільного телефону. Для цього вам потрібно виконати такі дії: Перейти наступне посилання У полі “Введіть Id” необхідно ввести номер вашого особового…