logo

Роутер TP-LINK ПІДКЛЮЧЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ (зелений інтерфейс)

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука по мережному кабелю, який ви знайдете в комплекті.
Після налаштування роутера, мережний кабель можна вимкнути.
Підключитися необхідно до порту  LAN.
Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1. Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить у квартиру) до порту WAN.

У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж, виходячи з даних на його наклейці, далі інструкції збігаються. Логін та пароль, для входу до вашого Wi-Fi написані приблизно як на картинці:

3.Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок 192.168.0.1 або 192.168.1.1 перед вами відкриється вікно з авторизацією стандартний пароль admin/admin (Дані для входу ви можете взяти на наклейці на вашому маршрутизаторі)

4.В мережі нашого провайдера використовується тип підключення «Динамічний» а також є прив’язка до МАС адреси. Таким чином вам необхідно або клонувати на новий пристрій адресу мережевої карти комп’ютера (раніше підключеного до мережі) або продиктувати нову адресу мережної картки службі технічної підтримки.

5.Заходимо у вкладку Network-WAN ставимо позначку на пункті WAN Connection Type вибираємо потрібну технологію (у нашій мережі це динамічна) і натискаємо Save.

6.Переходимо до налаштувань безпеки WirelessWireless settingsNetwork name. Тут ми створюємо ім’я своєї мережі та пароль для входу. Звертаємо Вашу увагу, провайдер не бачить назву Вашої мережі і не зберігає у себе пароль від неї. Збережіть ваші дані зручним для вас способом.

Наступна вкладка, яка вам необхідна Wireless security.

Ставимо позначку WPA/WPA2 та у графу Wireless Password вводимо бажаний пароль.

Рекомендуємо також виставити правильний часовий пояс і поточний час. Це можна зробити у вкладці System Tools-Time Settings.

На завершення перезавантажте свій пристрій, налаштування закінчено.

Питання
відповідь

Установка віджету odessa.tv на Samsung H серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV H серії: 1….

Онлайн оплата EasyPay

Ви можете поповнити свій рахунок миттєво та онлайн не відходячи від свого комп’ютера або мобільного телефону. Для цього вам потрібно виконати такі дії: Перейти наступне посилання У полі “Номер договору” введіть номер вашого особового рахунку…

Наші додатки

1. Мобільний додаток для абонентів телекомунікаційної мережі м. Одеса. Використовується для оплати послуг, замовлення та керування рекомендованими послугами. Також через програму можна зв’язатися з технічною підтримкою. Для того, щоб потрапити до програми, вам знадобиться логін…

Управління послугами через Telegram-bot

Якщо на вашому смартфоні встановлена ​​така програма, як Telegram (це аналог Viber), то у вас з’являється ціла низка цікавих та нових можливостей, про які розповімо трохи нижче. Це дуже зручно, економить час та нерви. 1)…