logo

TP-LINK підключення та налаштування (синій інтерфейс)

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути.

Необхідно підключитися до порту LAN.

Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1.Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить до квартири) до порту WAN (на роутерах TP Link він, як правило, позначений синім кольором).

У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж, за даними на його наклейці, далі інструкції збігаються. Логін та пароль, для входу до вашого Wi-Fi написані приблизно як на картинці:

3. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок 192.168.0.1 або 192.168.1.1 перед вами відкриється вікно з авторизацією. Стандартний пароль admin/admin (дані для входу ви можете взяти з наліпки на маршрутизаторі) і перейдіть на вкладку Advanced.

4.В мережі нашого провайдера використовується тип підключення «Динамічний», а також є прив’язка до МАС адреси. Таким чином вам необхідно або клонувати на новий пристрій адресу мережевої карти комп’ютера (раніше підключеного до мережі), або продиктувати нову адресу мережної картки службі технічної підтримки (номери телефонів для зв’язку (0482) 31-31-21, 097-300-94-94 , 050-231-31-21, 063-46-23-555).

5.Заходимо у вкладку Network-WAN ставимо позначку на пункті WAN Connection Type вибираємо потрібну технологію (у нашій мережі це Динамічна) та натискаємо Save.

6.Переходимо до налаштувань безпеки Wireless –Basic settings—Wireless network name. Тут ми створюємо ім’я своєї мережі та пароль для входу. Звертаємо вашу увагу, що провайдер не бачить назву вашої мережі і не зберігає у себе пароль від неї. Збережіть ваші дані зручним для вас способом.


Наступна вкладка, яка вам необхідна – Wireless security.

Ставимо позначку WPA/WPA2 та у графу Wireless Password вводимо бажаний пароль та натискаємо кнопку Save. Аналогічну процедуру можна повторити для налаштування Wi-Fi мережі 5 Гц, якщо ваш роутер підтримує цю можливість.

На завершення перезавантажте свій пристрій, налаштування закінчено.

Питання
відповідь

Чому швидкість не відповідає моєму пакету та як її перевірити

Перевірити швидкість вхідного потоку можна за допомогою сервісу Перевірка швидкості Якщо після проведення перевірки реальна швидкість не відповідає заявленій у тарифному плані, Вам слід звернути увагу на такі фактори, що впливають на неї: Перевірка швидкості…

Що робити, якщо Ви ввели неправильний номер рахунку при поповненні або платіж не надійшов?

Якщо Ви при поповненні вказали помилковий номер рахунку, Вам необхідно: 1. Отримати квитанцію у платіжної системи, якою Ви користувалися для поповнення, або у Вашого банку, якщо Ви виконували платіж за допомогою банківської системи. 2. Надіслати…

Де розташовані абонентські відділи?

Для Вашої зручності абонентські відділи розміщені у кількох районах міста, Ви можете самостійно вибрати найбільш зручний для вас: Адреси абонентських відділів: 1.М. Говорова 18а 2.пров. Світлий 14 3. Військовий узвіз 1 4.Тираспольська 27/29 5.Скісна 78…

Де подивитись MAC адресу мого пристрою?

Вам необхідно визначити, що є для Вас кінцевим обладнанням, тобто перевірте, до якого пристрою підключений мережевий кабель (ноутбук, комп’ютер, роутер). Переглянути MAC адресу Вашого роутера можливо на самому пристрої, веб-інтерфейсі роутера або на коробці. MAC…