logo

Налаштування DVB-C (цифрових ТВ каналів) на прикладі кабельного тюнера Winquest C-201HD

Налаштування DVB-C (цифрових ТВ каналів) на прикладі кабельного тюнера Winquest C-201HD.
Для входу в меню тюнера необхідно натиснути на ПДК (пульт дистанційного керування) кнопку MENU.

Відобразиться наступне меню.

Двічі натискаємо кнопку вправо на ПДК для входу в меню налаштувань.

Натискаємо двічі кнопку вниз ПДК та ОК для вибору режиму «Повне сканування» (повне сканування).

У наступному меню потрібно ввести швидкість потоку мовлення в нашій мережі 6750 (від заводу встановлено швидкість 6900 – при скануванні з такими параметрами Ваш приймач не знайде жодного каналу та знищить попередній список каналів – будьте уважні!)

Вводяться нові параметри швидкості 6750 цифр з ПДК.

Після введення нових параметрів (6750) натискаємо кнопку ОК ПДК, починається процес сканування мережі Вашого провайдера, який займе кілька хвилин, під час сканування не потрібно натискати будь-які кнопки ПДК – це може призвести до збою сканування. Приблизний вид процесу сканування та відображуваної інформації про виявлені нові пакети каналів нижче.

Після завершення процесу сканування тюнер автоматично закриє інфовікно (натискати додаткові кнопки ПДК не потрібно), і Ви зможете дивитися свої улюблені телеканали.

Питання
відповідь

Роутер Tenda підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути. Необхідно підключитися до порту LAN. Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це…

Установка віджету odessa.tv на Samsung C серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV C серії: 1….

Навіщо потрібен медіаконвертер

Медіаконвертер є пристроєм, що дозволяє трансформувати сигнал між оптичним кабелем і мідним. При підключенні за допомогою оптичного волокна він є обов’язковим пристроєм і входить у вартість підключення.

Як можна викликати майстра додому?

У разі необхідності виклику майстра з усунення несправностей або додаткового налаштування Вашого обладнання, необхідно зв’язатися зі службою цілодобової технічної підтримки за номером 31-31-21 та залишити заявку з описом характеру неполадки або налаштування.