logo

Роутер Mikrotik підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука, через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути.

Необхідно підключитися до порту LAN.

Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1.Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить у квартиру) до порту, позначеного на роутері як Ethernet.

У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж вашу мережу, яка типово називається Mikrotik. Пароль для входу не потрібен.

3. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок 192.168.88.1 Перед вами відкриється вікно налаштування, в якому потрібно вибрати режим меню Quick Set.

4. Якщо у вас 2-діапазонний роутер (підтримує режими Wi-Fi 2.4 і 5 ГГц) – вам слід вибрати в правому верхньому кутку режим роботи Home AP Dual, або Home AP якщо ваш роутер підтримує лише одну мережу.

5. У нашій мережі використовується Динамічний тип з’єднання та прив’язка за адресою MAC. Отже, вам потрібно встановити в рядку Address Acquisition підрозділу Internet маркер Automatic. Там же ви можете побачити вашу поточну MAC адресу, яку вам необхідно повідомити, позвонивши до техпідтримки за номерами телефонів: (0482) 31-31-21, 097-300-94-94, 050-231-31-21, 063-46-23-555 .

6. Для того що б ваш роутер міг роздавати інтернет на ваші пристрої, вам потрібно в розділі Local Network заповнити рядок Netmask, вказавши в ньому значення 255.255.255.0 (/24). Після цього потрібно поставити галочки навпроти пунктів DHCP Server та NAT. Решту пунктів у цьому розділі залиште без змін.

7. Для налаштування вашої мережі Wi-Fi вам необхідно в розділі Wireless вказати її,( їх ) назву(и) у рядку Network Name та пароль у рядку WiFi Password . Звертаємо вашу увагу на те, що провайдер дані налаштування у себе не зберігає, тому якщо ви їх забудете, то вам може знадобитися скинути роутер і налаштувати його заново. Інші пункти рекомендується змінювати лише досвідченим користувачам. Після завершення налаштувань потрібно натиснути Apply Configuration знизу праворуч.

8. Також можна встановити пароль, який у майбутньому буде використовуватися для входу в налаштування роутера в розділі System. Для цього вам потрібно ввести його в рядку Password і ще раз у рядку Confirm Password. Логін для входу у вас так і залишиться admin. Після цього потрібно натиснути Apply Configuration.

На завершення перезавантажте свій пристрій, налаштування закінчено. Звертаємо вашу увагу, що це ознайомча інструкція, призначена для базового налаштування пристрою. Без наявності відповідного досвіду ми не рекомендуємо змінювати інші параметри на роутерах Mikrotik, тому це може призвести до суттєвих проблем у роботі вашого пристрою.

Питання
відповідь

Налаштування отт на приставках mag 250 і AuraHD з прошивкою нового зразка

Для налаштування порталу odessa.tv з прошивкою нового зразка вам необхідно: 1. На початковому екрані вбудованого порталу натисніть кнопку 2. Після цього на екрані з’явиться меню налаштувань. Вибирати розділ Servers (Сервери) та натиснути кнопку  3. Вибирати…

Кому можна поскаржитися та залишити свої відгуки

Якщо у Вас виникла спірна ситуація, або ви незадоволені якістю обслуговування, Вас некоректно поінформували або нагрубили, отримати зворотний зв’язок з цих питань Ви можете звернувшись до Центру контролю якості, описавши суть Вашої проблеми або Вашої…

Установка віджету odessa.tv на Samsung H серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV H серії: 1….

Передзвоніть мені

Потрібно зв’язатися з нами, але немає коштів на рахунку чи можливості очікувати на лінії? З послугою передзвону, Ви не зіткнетесь більше з такими проблемами. Для того, що б оператор передзвонив Вам, здійсніть телефонний дзвінок на…