logo

Роутер Mercusys підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути.

Необхідно підключитися до порту LAN.

Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1. Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить до квартири) до порту WAN.

У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж вашу мережу, назву якої можна подивитися на наклейці роутера в SSID. Пароль для входу не потрібний.

3. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок http://mwlogin.net або 192.168.1.1 перед вами відкриється вікно базового налаштування, в якому потрібно перейти на вкладку Розширені налаштування.

4. Далі вам слід вибрати розділ Мережа і в ньому пункт Налаштування WAN. Там потрібно у випадаючому меню Тип підключення вибрати Динамічний IP- адресу та натиснути кнопку Зберегти внизу.

5. У нашій мережі використовується прив’язка за адресою MAC. Тому вам потрібно перейти додатково на вкладку Налаштування MAC-адреси та повідомити символи, написані у рядку Використовувати MAC-адресу роутера за телефонами техпідтримки (0482)31-31-21, 097 -300-94-94, 050-231-31-21, 063-46-23-555.

6. Для налаштування ваших Wi-Fi мереж вам потрібно перейти в розділ Бездротовий режим 2,4 ГГц, натиснути Основна мережа, зняти галочку Немає захисту та ввести бажані ім’я та пароль Wi-Fi мережі у відповідних рядках. Після цього натисніть Зберегти. Аналогічну процедуру повторіть для Бездротового режиму 5 ГГц, якщо він підтримується.

На завершення перезавантажте свій пристрій, налаштування закінчено.

 

Питання
відповідь

Установка віджету odessa.tv на Samsung D серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV D серії: 1….

Роутер Mercusys підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути. Необхідно підключитися до порту LAN. Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це…

Як зупинити дію послуг, якщо я тимчасово не користуюся ними?

Зупинення терміну дії послуг безкоштовне. Для того щоб кошти з вашого рахунку не знімалися на той час, коли ви не користуєтесь нашими послугами, Вам необхідно залишити заявку через особистий кабінет або звернутися особисто до абонентського…

Які параметри мережного пошуку необхідно використовувати для налаштування каналів цифрового телебачення в автоматичному режимі?

Для налаштування цифрових каналів на телевізорі необхідно зайти в меню “Автопошук”, після чого переходимо в “Додаткові налаштування” та заповнюємо дані: частота мережевого пошуку – 162000 кГц, швидкість потоку – 6750, QAM – 256. на деяких…