logo

Як дізнатися пароль від Wi-Fi

Є кілька способів, як це можна зробити.
1. Переглянути пароль на комп’ютері, який на даний момент підключений до мережі або був підключений до неї раніше.
2. У налаштуваннях Роутера (маршрутизатора)

Варіант 1.
Давайте розглянемо наступні операційні системи Windows 7, Windows 8 та Windows 10 .
Зайдіть в Центр управління мережами та спільним доступом – Управління бездротовими мережами.
Ви побачите список усіх мереж, до яких раніше підключалися.
Знайдіть мережу, від якої потрібно згадати пароль, натисніть на неї правою кнопкою миші та виберіть пункт Властивості.
У новому вікні перейдіть на вкладку Безпека, поставте галочку біля пункту «Відображати знаки, що вводяться» і в полі «Ключ безпеки мережі» дивимося наш пароль.

Приклад для Windows 10

Варіант 2.
Переглянути пароль від мережі на маршрутизаторі (роутері)

Маршрутизатор  Tp-Link.

1.Здійснюємо підключення до роутера по кабелю. У браузері відриваємо адресу 192.168.1.1 (можливо 192.168.0.1) і вказуємо ім’я користувача та пароль( типовий admin/admin).
2.Необхідно зайти у вкладку Wireless (режим бездротовий) – Wireless Security (Захист бездротового режиму) пароль від нашої мережі знаходиться в полі Wireless Password

Маршрутизатор Dlink

1.Здійснюємо підключення фізичне, як у наведеному раніше прикладі. У браузері вводимо адресу 192.168.0.1 Стандартний логін/пароль – admin/admin
2. Вам необхідно зайти в налаштування перейти у вкладку  «Wi-Fi» – потім «Налаштування безпеки». У полі “Ключ шифрування PSK” ви побачите свій пароль.

Маршрутизатор Asus

1.По аналогії з Tp-Link створюэмо фізичне з’єднання( по кабелю), відкриваємо браузер в адресний рядок вводимо адресу 192.168.1.1, стандартний логін/пароль – admin/admin .Якщо ви змінили пароль для входу в панель управління і забули його, то доведеться робити скидання налаштувань.
2.В налаштуваннях, на головному екрані знайдіть  Стан системи, там вказано пароль. Вам потрібно встановити курсор у полі “Ключ WPA-PSK”.

Питання
відповідь

Передзвоніть мені

Потрібно зв’язатися з нами, але немає коштів на рахунку чи можливості очікувати на лінії? З послугою передзвону, Ви не зіткнетесь більше з такими проблемами. Для того, що б оператор передзвонив Вам, здійсніть телефонний дзвінок на…

Установка віджету odessa.tv на Samsung E серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV E серії: 1….

Мені надійшло СМС, що послуга припинить свою дію, що це означає?

Дане СМС повідомлення призначене для інформування клієнтів про те, що залишок на балансі Вашого рахунку є мінімальним і для подальшого користування послугою необхідно поповнити рахунок.

У яких випадках потрібно звертатися до служби технічної підтримки?

Служба технічної підтримки працює цілодобово, без вихідних та перерви на обід. Ви маєте можливість звернутися в будь-який зручний для Вас час для отримання консультації щодо: послуг та акцій; вартості підключення; залишити заявку для майстра у…