logo

Де подивитись MAC адресу мого пристрою?

Вам необхідно визначити, що є для Вас кінцевим обладнанням, тобто перевірте, до якого пристрою підключений мережевий кабель (ноутбук, комп’ютер, роутер).
Переглянути MAC адресу Вашого роутера можливо на самому пристрої, веб-інтерфейсі роутера або на коробці. MAC адреса складається найчастіше з 12 символів (цифр і букв) записаних попарно.

Залежно від операційної системи (при підключенні безпосередньо).

Widows XP:

 

У системному треї (правий нижній кут робочого столу – біля годинника) знаходяться індикатори підключення до локальної мережі (зображення моніторчиків ліворуч від годинника). Клацніть правою кнопкою миші по значку індикатора підключення до мережі спливає меню, в якому потрібно вибрати пункт «Стан».

xp1

 

У вікні «Стан З’єднання по локальній мережі», що з’явилося, необхідно перейти на вкладку «Підтримка» і натиснути кнопку «Подробиці».

 

xp2

 

Вікно «Деталі мережного підключення», що з’явилося, дозволить дізнатися MAC-адресу мережної карти. MAC-адреса (вона ж Фізична адреса), може виглядати, наприклад, наступним чином: 00-0C-29-7C-62-04

 

xp3

 

Windows XP: (Другий спосіб)

За відсутності індикатора мережного підключення в системному треї (біля годинника), дізнатися MAC-адресу можна у такий спосіб:

Заходимо до «Пуску» і вибираємо пункт меню «Панель управління». У вікні Панелі керування вибираємо категорію «Мережеві підключення». Знаходимо активне підключення, що цікавить нас, клацаємо по ньому правою кнопкою мишки і вибираємо пункт «Стан».

Далі потрапляємо у віконце «Стан З’єднання по локальній мережі», переходимо на вкладку «Підтримка», натискаємо кнопку «Подробиці». У вікні «Деталі мережного підключення», що відкрилося, дивимось «Фізична адреса» — це і є MAC-адреса пристрою.

 

 

Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10:

 

Для визначення MAC-адреси мережної плати – в  системному треї (правий нижній кут робочого столу — біля годинника) знаходиться індикатор підключення до локальної мережі (зображення моніторчика з кабелем або драбинка мережі Wi-Fi, ліворуч від годинника). Клацніть правою кнопкою миші по значку індикатора підключення до мережі, спливає меню, в якому потрібно вибрати пункт «Центр керування мережами та загальним доступом».

 

mac_1

 

У центрі керування мережами та загальним доступом вибрати пункт «Зміна параметрів адаптера».

 

mac_2

 

 

У вікні необхідно натиснути правою кнопкою миші на «Підключення по локальній мережі»  і вибрати пункт «Стан». Якщо у вас немає підключення «Підключення по локальній мережі» – необхідно доустановити драйвера на мережну плату. Драйвер зазвичай постачається на дискеті або компакт-диску з мережевою платою, або на компакт-диску, що йде з материнською платою, якщо мережна плата інтегрована в материнську плату.

 

mac_3

 

Далі натисніть кнопку зведення.

 

mac_4

 

Знайдіть пункт Фізична адреса, яка і є MAC-адресою вашої мережної плати.

 

mac_5

 

Або через командний рядок:

Для запуску командного рядка заходимо в меню «Пуск» -> “Всі програми” -> «Стандартні» і обираємо «Командний рядок».

 

mac1

 

Відкриється чорне віконце командного рядка:

 

mac2

У цьому віконці вводимо команду, яка відобразить інформацію про всі мережеві пристрої:

ipconfig /all

і тиснемо клавішу “Enter”.

mac3

 

В отриманому списку всіх мережевих адаптерів знаходимо той, який нам потрібний. “Підключення по локальній мережі – Ethernet адаптер” (Мережевий провід “Вита пара”). Нас цікавить пункт «Фізична адреса»:

 

mac4

Питання
відповідь

Що таке повторне підключення?

Повторне підключення здійснюється у разі відключення абонента від наших послуг майстрами, за умови заборгованості за послуги більше 3 місяців.

Установка віджету odessa.tv на Samsung C серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV C серії: 1….

Налаштування програми Grandstream Wave для пристроїв Android та iOS

Для налаштування програми GS Wave вам необхідно: Завантажте програми залежно від ос вашого пристрою Android або iOS. Крок 1: Запустіть програму Після запуску програми натисніть іконку Параметри. У меню налаштувань натисніть “Параметри облікового запису”. Натисніть…

Чому швидкість не відповідає моєму пакету та як її перевірити

Перевірити швидкість вхідного потоку можна за допомогою сервісу Перевірка швидкості Якщо після проведення перевірки реальна швидкість не відповідає заявленій у тарифному плані, Вам слід звернути увагу на такі фактори, що впливають на неї: Перевірка швидкості…