logo

Що робити, якщо Ви ввели неправильний номер рахунку при поповненні або платіж не надійшов?

Якщо Ви при поповненні вказали помилковий номер рахунку, Вам необхідно:

1. Отримати квитанцію у платіжної системи, якою Ви користувалися для поповнення, або у Вашого банку, якщо Ви виконували платіж за допомогою банківської системи.
2. Надіслати квитанцію, копію (або фото) першої сторінки паспорта та ІПН, а також прохання про перенесення коштів з рахунку на рахунок у вільній формі на нашу електронну пошту s@odessa.tv.
3. Очікувати відповіді на Вашу пошту від нашого фахівця (іноді листи потрапляють до папки «Спам»).

Якщо Ви поповнили рахунок, а платіж не надходить:

1. Перевірте реквізити на Вашій квитанції (отримати її Ви можете ознайомившись з платіжною системою, послугами якої Ви скористалися для поповнення).
2. Якщо Ви поповнювали через ГЕРЦ або за допомогою оплати комунальних платежів, платіж може тривати від 3 до 10 банківських днів.
3. Якщо всі реквізити вказані правильно і вже минуло достатньо часу, але кошти все ще не надходять, надішліть квитанцію нам на пошту s@odessa.tv і наші фахівці підкажуть Вам подальші дії.

Звертаємо Вашу увагу, що якщо Ви в Privat24 платили на “Сана-Плюс”, то оплата йде як комунальні послуги та нараховується протягом 3х днів. Для миттєвої оплати рекомендуємо поповнювати на odessa.tv.

Питання
відповідь

Яка різниця між реальною (білою) та приватною (сірою) ip адресою?

IP-адреса – унікальна мережна адреса вузла в комп’ютерній мережі, побудована за протоколом IP. (Адреса Вашого комп’ютера). Приватна IP-адреса, яка також називається внутрішньою або (сірою), належить до спеціального діапазону, який не використовується в Інтернеті. Надається лише…

TP-LINK підключення та налаштування (синій інтерфейс)

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути. Необхідно підключитися до порту LAN. Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це…

Мені надійшло СМС, що послуга припинить свою дію, що це означає?

Дане СМС повідомлення призначене для інформування клієнтів про те, що залишок на балансі Вашого рахунку є мінімальним і для подальшого користування послугою необхідно поповнити рахунок.

Онлайн оплата EasyPay

Ви можете поповнити свій рахунок миттєво та онлайн не відходячи від свого комп’ютера або мобільного телефону. Для цього вам потрібно виконати такі дії: Перейти наступне посилання У полі “Номер договору” введіть номер вашого особового рахунку…