logo

Що робити, якщо Ви ввели неправильний номер рахунку при поповненні або платіж не надійшов?

Якщо Ви при поповненні вказали помилковий номер рахунку, Вам необхідно:

1. Отримати квитанцію у платіжної системи, якою Ви користувалися для поповнення, або у Вашого банку, якщо Ви виконували платіж за допомогою банківської системи.
2. Надіслати квитанцію, копію (або фото) першої сторінки паспорта та ІПН, а також прохання про перенесення коштів з рахунку на рахунок у вільній формі на нашу електронну пошту s@odessa.tv.
3. Очікувати відповіді на Вашу пошту від нашого фахівця (іноді листи потрапляють до папки «Спам»).

Якщо Ви поповнили рахунок, а платіж не надходить:

1. Перевірте реквізити на Вашій квитанції (отримати її Ви можете ознайомившись з платіжною системою, послугами якої Ви скористалися для поповнення).
2. Якщо Ви поповнювали через ГЕРЦ або за допомогою оплати комунальних платежів, платіж може тривати від 3 до 10 банківських днів.
3. Якщо всі реквізити вказані правильно і вже минуло достатньо часу, але кошти все ще не надходять, надішліть квитанцію нам на пошту s@odessa.tv і наші фахівці підкажуть Вам подальші дії.

Звертаємо Вашу увагу, що якщо Ви в Privat24 платили на “Сана-Плюс”, то оплата йде як комунальні послуги та нараховується протягом 3х днів. Для миттєвої оплати рекомендуємо поповнювати на odessa.tv.

Питання
відповідь

Налаштування OTT на приставках mag 250 та AuraHD з прошивкою старого зразка

Для налаштування порталу odessa.tv з прошивкою старого зразка вам необхідно: На початковому екрані вбудованого порталу, натиснути кнопку 2. Після цього на екрані з’явиться меню налаштувань. Вибирати розділ Servers (Сервери) та натиснути кнопку  3. Перейти до…

Роутер Tenda підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути. Необхідно підключитися до порту LAN. Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це…

Налаштування програми Grandstream Wave для пристроїв Android та iOS

Для налаштування програми GS Wave вам необхідно: Завантажте програми залежно від ос вашого пристрою Android або iOS. Крок 1: Запустіть програму Після запуску програми натисніть іконку Параметри. У меню налаштувань натисніть “Параметри облікового запису”. Натисніть…

Як дізнатися пароль від Wi-Fi

Є кілька способів, як це можна зробити. 1. Переглянути пароль на комп’ютері, який на даний момент підключений до мережі або був підключений до неї раніше. 2. У налаштуваннях Роутера (маршрутизатора) Варіант 1. Давайте розглянемо наступні…