logo

Роутер Asus підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука, через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути.

Необхідно підключитися до порту LAN.

Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1.Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить до квартири) до порту WAN.

3. У мережі нашого провайдера є прив’язка до адреси МАС. Таким чином вам необхідно повідомити нову адресу мережевої картки службі технічної підтримки. Його можна подивитися на наклейці внизу роутера (на скріншоті позначено як 1).
У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж,за даними на його наклейці, далі інструкції збігаються. Логін для входу до вашого Wi-Fi написаний приблизно як на картинці (на скріншоті помічено 2). Пароль для входу в мережу в роутерах Asus початково не потрібен.

4. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок 192.168.1.1 перед вами відкриється вікно налаштування. Логін/пароль для налаштування, типовий: admin.

5. Перейдіть до розділу Інтернет та у рядку Тип підключення WAN виберіть Автоматичний IP. Після цього натисніть внизу кнопку Застосувати.

6. Щоб настроїти мережу WI-Fi, перейдіть до розділу Бездротова мережа. Тут вам потрібно заповнити пункти Ім’я мережі (відповідно), Метод автентифікації (рекомендується WPA2-Personal), Шифрування WPA (бажано залишити AES) і Попередній ключ WPA (в цьому полі ви вводите бажаний пароль від Wi-Fi). Щоб зберегти налаштування, натисніть Застосувати. Звертаємо вашу увагу на те, що провайдер дані налаштування у себе не зберігає, тому якщо ви їх забудете, то вам може знадобитися скинути роутер і налаштувати його заново.

На завершення перезавантажте свій пристрій, налаштування закінчено.

Питання
відповідь

Хто зможе мені підключити та налаштувати ТБ приставку?

Для виклику майстра для підключення та налаштування ТБ приставки необхідно зв’язатися зі службою цілодобової технічної підтримки за номером 31-31-21 та залишити відповідну заявку.

Навіщо потрібен медіаконвертер

Медіаконвертер є пристроєм, що дозволяє трансформувати сигнал між оптичним кабелем і мідним. При підключенні за допомогою оптичного волокна він є обов’язковим пристроєм і входить у вартість підключення.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi

Є кілька способів, як це можна зробити. 1. Переглянути пароль на комп’ютері, який на даний момент підключений до мережі або був підключений до неї раніше. 2. У налаштуваннях Роутера (маршрутизатора) Варіант 1. Давайте розглянемо наступні…

Як змінити тарифний план чи послугу

Для зміни тарифного плану, пакету послуг та замовлення додаткових, Ви можете: Зайти до особистого кабінету. Вибрати розділ “Послуги”. На поточному тарифному пакеті натисніть на напис “Керувати”. Виберіть новий пакет. Натиснути на кнопку “Змінити пакет”. Зміни…