logo

Роутер Asus підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука, через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути.

Необхідно підключитися до порту LAN.

Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1.Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить до квартири) до порту WAN.

3. У мережі нашого провайдера є прив’язка до адреси МАС. Таким чином вам необхідно повідомити нову адресу мережевої картки службі технічної підтримки. Його можна подивитися на наклейці внизу роутера (на скріншоті позначено як 1).
У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж,за даними на його наклейці, далі інструкції збігаються. Логін для входу до вашого Wi-Fi написаний приблизно як на картинці (на скріншоті помічено 2). Пароль для входу в мережу в роутерах Asus початково не потрібен.

4. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок 192.168.1.1 перед вами відкриється вікно налаштування. Логін/пароль для налаштування, типовий: admin.

5. Перейдіть до розділу Інтернет та у рядку Тип підключення WAN виберіть Автоматичний IP. Після цього натисніть внизу кнопку Застосувати.

6. Щоб настроїти мережу WI-Fi, перейдіть до розділу Бездротова мережа. Тут вам потрібно заповнити пункти Ім’я мережі (відповідно), Метод автентифікації (рекомендується WPA2-Personal), Шифрування WPA (бажано залишити AES) і Попередній ключ WPA (в цьому полі ви вводите бажаний пароль від Wi-Fi). Щоб зберегти налаштування, натисніть Застосувати. Звертаємо вашу увагу на те, що провайдер дані налаштування у себе не зберігає, тому якщо ви їх забудете, то вам може знадобитися скинути роутер і налаштувати його заново.

На завершення перезавантажте свій пристрій, налаштування закінчено.

Питання
відповідь

Налаштування DVB-C (цифрових ТВ каналів) на прикладі кабельного тюнера Winquest C-201HD

Налаштування DVB-C (цифрових ТВ каналів) на прикладі кабельного тюнера Winquest C-201HD. Для входу в меню тюнера необхідно натиснути на ПДК (пульт дистанційного керування) кнопку MENU. Відобразиться наступне меню. Двічі натискаємо кнопку вправо на ПДК для…

Чому я не можу зайти в інтернет після того, як змінив мережну карту, роутер, перевстановив операційну систему.

Будь-який мережевий пристрій має мережну карту з індивідуальною MAC адресою. За допомогою цієї адреси пристрої ідентифікуються в мережі. Ваша MAC адреса прив’язана до нашої бази для отримання мережевих налаштувань. Таким чином, при зміні роутера, комп’ютера,…

Що таке повторне підключення?

Повторне підключення здійснюється у разі відключення абонента від наших послуг майстрами, за умови заборгованості за послуги більше 3 місяців.

Кому можна поскаржитися та залишити свої відгуки

Якщо у Вас виникла спірна ситуація, або ви незадоволені якістю обслуговування, Вас некоректно поінформували або нагрубили, отримати зворотний зв’язок з цих питань Ви можете звернувшись до Центру контролю якості, описавши суть Вашої проблеми або Вашої…