logo

Роутер Asus підключення та налаштування.

Рекомендовано проводити підключення роутера до комп’ютера або ноутбука, через мережний кабель, який ви знайдете в комплекті. Після налаштування роутера мережний кабель можна вимкнути.

Необхідно підключитися до порту LAN.

Якщо є необхідність провести скидання налаштувань, це можна зробити підключивши маршрутизатор до живлення, натиснувши і потримавши кнопку RESET 10-15 секунд.

Приступаємо до налаштування:

1.Ваш роутер підключений до живлення та з’єднаний з комп’ютером мережним кабелем по порту LAN.

2. Підключіть кабель провайдера (приходить до квартири) до порту WAN.

3. У мережі нашого провайдера є прив’язка до адреси МАС. Таким чином вам необхідно повідомити нову адресу мережевої картки службі технічної підтримки. Його можна подивитися на наклейці внизу роутера (на скріншоті позначено як 1).
У випадку, якщо у вас немає можливості підключитися до пристрою кабелем, ви можете налаштувати його через мережу Wi-Fi. Для цього вам потрібно знайти в оточенні мереж,за даними на його наклейці, далі інструкції збігаються. Логін для входу до вашого Wi-Fi написаний приблизно як на картинці (на скріншоті помічено 2). Пароль для входу в мережу в роутерах Asus початково не потрібен.

4. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок 192.168.1.1 перед вами відкриється вікно налаштування. Логін/пароль для налаштування, типовий: admin.

5. Перейдіть до розділу Інтернет та у рядку Тип підключення WAN виберіть Автоматичний IP. Після цього натисніть внизу кнопку Застосувати.

6. Щоб настроїти мережу WI-Fi, перейдіть до розділу Бездротова мережа. Тут вам потрібно заповнити пункти Ім’я мережі (відповідно), Метод автентифікації (рекомендується WPA2-Personal), Шифрування WPA (бажано залишити AES) і Попередній ключ WPA (в цьому полі ви вводите бажаний пароль від Wi-Fi). Щоб зберегти налаштування, натисніть Застосувати. Звертаємо вашу увагу на те, що провайдер дані налаштування у себе не зберігає, тому якщо ви їх забудете, то вам може знадобитися скинути роутер і налаштувати його заново.

На завершення перезавантажте свій пристрій, налаштування закінчено.

Питання
відповідь

Яка різниця між реальною (білою) та приватною (сірою) ip адресою?

IP-адреса – унікальна мережна адреса вузла в комп’ютерній мережі, побудована за протоколом IP. (Адреса Вашого комп’ютера). Приватна IP-адреса, яка також називається внутрішньою або (сірою), належить до спеціального діапазону, який не використовується в Інтернеті. Надається лише…

Мені надійшло СМС, що послуга припинить свою дію, що це означає?

Дане СМС повідомлення призначене для інформування клієнтів про те, що залишок на балансі Вашого рахунку є мінімальним і для подальшого користування послугою необхідно поповнити рахунок.

Установка віджету odessa.tv на Samsung C серії

Зверніть увагу на те, що – при наявності віджетів попередньо встановлених таким же способом, процедура встановлення ще одного віджету, може призвести до видалення вже встановлених. Для встановлення віджету odessa.tv на Samsung smartTV C серії: 1….

Хто зможе мені підключити та налаштувати ТБ приставку?

Для виклику майстра для підключення та налаштування ТБ приставки необхідно зв’язатися зі службою цілодобової технічної підтримки за номером 31-31-21 та залишити відповідну заявку.